Brytyjski raper ośmieszył całe środowisko LGBT ( cham_i_bezczel )

@SurowyOjciec: Ciekawi mnie, czy przynajmniej jedna zbieżna sfera poglądów (w tym wypadku gospodarka, choć na pewno drobnych różnic by się znalazło niemało i tu) sprawia, że ludzie już nie są dla siebie nastawieni jak wrogowie, a jedynie jako dwie strony w dyskusji, gotowi do rozmowy w dobrej wierze, zamiast obrażania i masakrowania.

Zauważyłem, że np. gdy wypowiadam się pozytywnie o osobach LGBT, czy zjawisku migracji druga strona przypisuje mi często również poglądy etatystyczne. Tak samo zauważyłem, że gdy ktoś wypowiada się o tych samych osobach, ale w sposób negatywnie, my fellow rainbow guys często przypisują im z miejsca katolicki fanatyzm i chęć obrony księży-pedofilów.

Chciałbym, żeby kiedyś nastała tu taka atmosfera, aby można było na tym naszym internetowym grajdołku.pl kulturalnie podyskutować bez natychmiastowego przylepiania etykiet na czoło i zaczynania rozmowy od chochołów. Mocno żałuję, że tak rzadko mi się to zdarza. Niestety reddit pod tym względem jest lata świetlne do przodu w porównaniu z wykopem :/