Robert Winnicki wyciszony z mównicy sejmowej w sprawie roszczeń żydowskich ( mirekk090090 )

@czynastolatek: mówisz – masz:

– Tak, to jest obóz zdrady narodowej. Ci którzy wzywają i pod służbowym naciskiem zwozić zamierzają do Warszawy swoich popleczników w najbliższych dniach. Kto wie, może po to, żeby już przywieźć ich razem z namiotami, śpiworami i rozłożyć warszawski majdan, którego zadaniem będzie pokazywanie światu, że w Polsce z demokracją nie tęgo. Ale skoro tak, to nie należy przyjmować bitwy na terenie i o czasie wybranym przez przeciwnika. To jest kardynalna zasada każdej strategii i każdej taktyki – powiedział Grzegorz Braun.
http://www.bibula.com/?p=87340

Grzegorz Braun mówi, że o „los demokracji nie jest specjalnie zatroskany” i dodaje: „mam nadzieję, że po obłędzie demokratycznym, zabierzemy się za budowanie poważnego państwa”.

Braun na swoim profilu w mediach społecznościowych przestrzega przed konsekwecjami jakie mogą nieść za sobą demonstracje, które odbęda się 7 maja. Marsze zorganizowane są, pierwszy przez Komitet Obrony Demokracji oraz opozycję parlamentarną, a drugi przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę, Ruch Narodowy, Narodowców RP i rozpoczną się niemal o tej samej porze. – Ważne żebyśmy nie dali wkręcić się w prowokację. (…) Radykalnie wypowiadam się przeciwko przyjmowaniu bitwy w tym czasie i miejscu, które podyktował przeciwnik. Otóż nie należy iść do zwarcia, nie należy dążyć dzisiaj do konfrontacji, bo konfrontacja będzie paliwem, którego najpilniej potrzebują ci załgani, fałszywi obrońcy demokracji – powiedział Grzegorz Braun w rozmowie z Darią Pacańską
http://www.telewizjapolska24.pl/PL-H23/3/770/g-braun-o-opozycji-zalgani-obroncy-demokracji.html
A to tylko Grzegorz Braun. Także teraz możesz przeprosić za swoją tępotę.