Twitty Sommera trafiły do rosyjskiej telewizji ( wanghoi )

Tak jak myślałem, nie odpowiedziałeś na żadne pytanie tylko się wykręcasz od odpowiedzi, bo gdybyś odpowiedział to automatycznie cała twoja narracja stałaby się niespójna.

@Jah00: chyba kpisz- odpowiedziałem.
Na pirawsze mgoe dodać, że nie uważam, aby wspieranie opozycji było oznaka prorosyjskosci.Najbardziej prorosyjski jest Łukaszneka

Stanowisko Konfederacji jest niezmienne. Jeśli uważasz inaczej poproszę źródło.

@Jah00: Jendomyslnosc po spotkaniu Morawieckiego gdzie wczesniej wladze krytykowali
– Morawiecki zadeklarował przeciez kontynuowanie wsparcia demokratyzacji Białorusi

Drżysz też ze strachu przed społecznością międzynarodową, a Krym został anektowany, społeczność pokrzyczała, pojęczała i nic nie zrobiła. To samo by było z Białorusią. Czyli rozumiem, że bardziej boisz się sankcji z UE niż Rosji. Ciekawe stanowisko.

@Jah00: Sa granice ingorancji, ale je przekracza. zrównujesz Rosje potege nuklerna, majaca zasoby sdurowców i armie z Polska?
Polske to sobie porownuje ale do Serbii, która zaczeła fikac i zobacz jak skończyła.
Pytanie dlaczego sankcje UEsą groźniejsze dla Polski to już dzieicnada – wystarczy sobie zobaczyć na polska wymiane handlową.

Więc należy je zostawić.

@Jah00: A to niech jeszcze konfederacja to powie uczicwie, a nie wystaiwa tyłek Rosji

Nie, bo to był tweet mało znanego dziennikarza, a nie stanowisko rządu.

@Jah00: to nie ma znaczenia bo inaczej to przedstaiwono tam. tak samo stanowisko nieczynnego od lat ambasadora Izraela Konfederacja przedstaiwla tak ,ze rzadała wezwania obecnego na dywanik.
Oczywiscie wobec Rosji i Białorusi Konfederacja jest uległa nawet gdy szkaluja nas głowy tych paŃStw. Ciekawe dlaczego?

Nie wiem o jakich ustępswach Konfederacji bredzisz, skoro Konfederacja ma twarde warunki w kwestii prawdy historycznej, a innych przeszkód nie ma.

@Jah00: ?? lol przeciez pisąłem wyraxnie, że nie chodzi o te hisotryczne to po co o tym piszesz?
geopolityczne ustepstwa -krytyka sankcji, wyjazdy na propagandowe skierowane przeciwko Polsce, UE i NATO wyjazdy propagnadowe organizowane przez Rosjan bedace w przypadku Krymu akcpetacja aneksji.