UK. Uczeń wyrzucony z klasy za wyrażenie opinii że są tylko dwie płcie. ( matcheek )

@ekcja:

Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie i nie udowodniłeś swojego punktu. Powtarzam pytania do odpowiedzenia przez ciebie i pokazania dowodów na to.

,,,Ci z najwyższym czynnikiem IQ są jak mówiłem, konserwatywni ,

Nie prawda.

,,wiedzą, że lewica w obecnym systemie nie jest potrzebna a konserwatywizm w obecnej sytuacji jest dobrym wyjściem,

Znowu kłamstwo.

,,A Ci którzy się poddali propagandzie wierzą w nią i są lewakami.

Znowu kłamstwo. ,,

Powtarzam, nie masz żadnych dowodów na poparcie tego co mówisz, chcesz to udowodnić? To przedstaw dowody to na tobie ciąży ciężar dowodowy i ty musisz udowodnić swój punkt w dyskusji.

,,Definicja indoktrynacji: „Indoktrynacja (łac. doctrina – nauka) – świadomy i systematyczny proces, którego celem jest wpojenie człowiekowi określonych ideologii i doktryn”
,,

I nic takiego nie ma miejsca w szkołach e Europie i w Kanadziej. Udowodnij że nauczenie w tych szkołach ma formę indoktrynacji. śmiało.

,,Dowód na indoktrynacje jest wyżej. To nie twoje badania. Nie są lepszym przykładem bo są stronnicze dla lewicy, dyskredytuję je.
,,

Nie dałeś żadnego dowodu indoktrynacji tylko swoją opinię nie podpartą faktami.
I to są badania które ja przedstawiłem.
I nie nie są stronnicze, nie masz na to żadnego dowodu.

I nie masz takiej mocy by je dyskredytować.

I powtarzam:

Poza tym liberalizm który głownie prezentują środowiska nie konserwatywne, również jest związany z większą inteligencją. Jeżeli uważasz inaczej i twierdzisz coś innego to udowodnij to bo póki co robisz z siebie dzbana i nie prezentujesz żadnego dowodu :v